KURUMSAL - DİLEKOĞLU GAYRIMENKULVizyonumuz:

Gayrimenkul sektöründe kaliteli,dürüst,profesyonel ve güler yüzlü hizmet vererek, müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmayı hedefleyerek, sonuç odaklı profesyonel hizmet sonucu mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak. 

Misyonumuz:

Gayrimenkul sektöründe  cağdaş,güvenilir,çevreye duyarlı,müşteri haklarına saygılı,kaliteli hizmet’e ve ürüne önem veren, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ekip gücü ile sonuç odaklı, müşterilerimize hızlı ve dürüst hizmet sunmak  ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak.

Hizmet Politikamız:

Müşteri beklentilerini doğru analiz edip,müşterilerinin her aşamasında yanında olan güvenilir,hızlı ve ayrıcalıklı hizmet vermek hizmet politikamızın temel ilkesidir.

Müşterilerine gayrimenkul konusunda doğru yol haritası göstererek sektördeki önceliğimizi ve güvenilirliğimizi sağlamak.

Müşterilerine kurumsal hizmet veren sorumluluk sahipliğini üstlenen müşteri ile olan ilişkilerini  verilen hizmetin sonrasında da devam ettirerek hizmet kalitemizi arttırmak.

Hakkımızda:

Dilekoğlu Gayrimenkul müşterilerinin beklentilerinine, kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden  hizmet vermekte ve hizmet kalitesini her geçen gün sürekli geliştirme çabasındadır.

Alanında en iyi hizmeti vermek için çalışan, müşteri güvenini doğru yol haritası göstererek kazanmış,sektörde  lider bir gayrimenkul  şirketi olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimize; objektif, zamanında ve doğru hizmet ve bilgi vererek müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine destek vermek ve iyi bir çalışma ortamı sunarak ekip ruhumuzu sektöre yansıtmaktayız